Refund policy

Apie prekių grąžinimą ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės pristatymo arba atsiėmimo momento informuokite mus el. paštu edita@ugira.com, laiško “Subject” eilutėje nurodydami savo prekių įsigijimo PVM sąskaitos-faktūros numerį ir prierašą “Grąžinamos prekės”. Laiške nurodykite prekės pavadinimą ir trumpai aprašykite prekės grąžinimo priežastį.

Kokybiškos prekes privalo būti grąžinamos tiksliai tokios būklės, kokią gavote - originalioje pakuotėje, nepažeistos, nenaudotos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos.

​Grąžinamas prekes prašome pristatyti adresu:

UAB "Ugira LT"
Jono Dailidė g. 10, LT-68307 Marijampolė
Tel. Nr.: +37060806313

Jeigu grąžinate nekokybiškas prekes siuntimo išlaidas apmokėsime mes. Jeigu grąžinate kokybiškas prekes, siuntos išlaidas apmoka pirkėjas. Gavę grąžinamas prekes, mes informuosime jus atskiru el. laišku, ir, kaip numato Europos Sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, ne vėliau kaip per 14 d. grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą arba pakeisime prekę kita. Tuo atveju, jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas transportavimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos.

Jeigu norite pakeisti prekes kitomis, el. laiške apie prekių grąžinimą nurodykite prekių pavadinimus arba nuorodas. Keičiamas prekes išsiųsime, kai gausime ir patikrinsime Jūsų grąžinamas prekes. Tuo atveju, jeigu naujų prekių vertė viršys grąžinamų prekių vertę, Jūs galėsite padengti skirtumą apmokėdami mūsų atsiųstą sąskaitą arba grynaisiais kurjeriui. Tuo atveju, jeigu naujų prekių vertė bus mažesnė nei grąžinamų prekių vertė, mes per 14 d. grąžinsime Jums pinigus į nurodytą sąskaitą.

Kilus neaiškumų, klausimų ar nusiskundimų, nedvejodami kreipkitės į mus el. paštu edita@ugira.com arba telefonu +37060806313. Neradus bendro sutarimo, prašymus ar skundus dėl Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje įsigytos Prekės Pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

​Daugiau informacijos Elektroninės parduotuvės taisyklėse.